Navigovať do servisuBanská Bystrica, Kremnička 3Telefón+421 911 272 886 E-mailinfo@carspot.sk Otváracia dobaPo - Pia: 8.00 - 17.00 h.

Opravy preliačenín metódou PDR

Opravy preliačenín metódou PDR

Opravte preliačeniny na Vašej karosérii tou najjednoduchšou cestou. Využite naše profesionálne služby, ktoré Vám prinášajú najmodernejšie technológie umožňujúce dokonalú opravu bez zbytočného lakovania aj gitovania.

  • PDR – Paintless Dent Removal - Je maximálne spoľahlivá a ekologická metóda, ktorá nevyužíva žiadne chemické prípravky a opravu karosérie zvládne doslova na počkanie. Okrem času a energie u nás navyše získate stopercentnú záruku a oproti bežnej oprave ušetríte až 50 % financií.
  • Bez lakovania (a gitovania) – Je vhodná na bezlakové opravy preliačin využívame špeciálne moderné technológie. Metóda PDR umožňuje dokonalú opravu bez zbytočného lakovania aj gitovania.
  • Ekologicky - PDR je maximálne spoľahlivá a ekologická technológia, ktorá nevyužíva absolútne žiadne chemické prípravky. A na opravu u nás získate stopercentnú záruku!
  • Na počkanie - Preliačiny na karosérii dnes možno odstrániť úplne jednoducho. Pokiaľ nie je poškodený lak, Vaše auto bude čochvíľa ako nové. A väčšinu opráv zvládneme na počkanie!
  • Úspora až 50% - Okrem času a energie ušetríte oproti bežnej oprave až 50 % financií! Náš certifikovaný servisný pracovník sa dokonalo postará o všetko, aby Vaše auto vyzeralo ako nové a bez akéhokoľvek zásahu do pôvodného laku.
  • Vo vyspelom automobilovom svete je pre svoje výhody preferovaná a vyžadovaná poisťovňami, predajcami áut, servismi a autobazármi.

Kontaktujte nás

Výhody metódy PDR

NESTRÁCATE HODNOTU VOZIDLA
Pri oprave metódou PDR je oprava výhodnejšia ako výmena dielca alebo oprava lakovaním. Zachránime Vám Váš pôvodný diel na vozidle opravou PDR, pričom Vaše vozidlo bude stále v pôvodnom stave bez lakovania a nových dielov.

BEZPLATNÁ OBHLIADKA
Na základe bezplatnej obhliadky Vám pripravíme cenovú ponuku opravy Vášho vozidla.

ZACHOVANIE PÔVODNÉHO LAKU
Z opravy PDR nemusíte mať obavy - zachovanie pôvodného laku bez rizika nesprávneho odtieňa farby pri lakovaní dielu.

MOBILITA
Pri oprave Vášho vozidla v našom servise Vám vieme na dobu opravy poskytnúť náhradné vozidlo.

HODNOTA
Nestrácate hodnotu svojho vozidla. Pri oprave metódou PDR je oprava výhodnejšia, ušetríte viac ako 30% oproti výmene diela alebo oprave lakovaním. A hlavne vozidlo bude stále v pôvodnom stave bez lakovania a nových dielov.

ZÁRUKA
U nás dostanete automaticky záruku na opravené miesto preliačiny metódou PDR.

Kedy je možné použiť technológiu PDR

  • V prípade, ak je lak pri preliačine neporušený
  • V prípade, ak je preliačina bez ostrých hrán

PDR – Paintless Dent Repair, čo v preklade znamená oprava preliačin bez lakovania.

Technológia PDR – Paintless Dent Repair pochádza z USA. Viac ako 17 rokov je rozšírená v celej západnej Európe. V automobilovom svete je pre svoje výhody, zachovania pôvodného laku a nižších nákladov preferovaná a vyžadovaná nie len poisťovňami, predajcami áut, servismi a autobazármi, ale už aj širokou verejnosťou.

Technológia PDR spočíva vo viacerých metódach a postupnom vytláčaní preliačin profesionálnym náradím z vnútornej strany, ako aj z vonkajšej strany. Ak zospodu nie je priestor pre náradie (výstuhy, dvojitý plech a podobne), preliačiny sa opravujú vyťahovaním pomocou špeciálneho lepidla. Vďaka tomu je možné odstraňovať drobné preliačiny na karosériách motorových vozidiel bez toho, aby opravené miesto bolo nutné znovu tmeliť, brúsiť či lakovať.

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.